BYŁA SOBIE ŚCIANA...

2023-01-11
Kategoria:   dziękujemy

Była sobie ściana...
W tym miejscu pragnę bardzo podziękować tym wszystkim uczniom, którzy przekazali swoje ukochane autka do zrealizowania mojego projektu. O tym, że autka były ukochane mogłam się przekonać przyglądając się im dokładnie w czasie przyklejania ich do ściany. Niektóre były bardzo wysłużone, nosiły na sobie ślady burzliwej zabawy. Miały powycieraną karoserię, wybite szyby i urwane kółka. Inne miały odświeżony lakier domowym sposobem. Zaledwie kilka z nich wyglądało tak, jakby były nowe, tak bardzo były zadbane. Wyraźnie było widać, że byliście z nimi zżyci i były dla Was ważne. Tym bardziej
przyjemnie było mi je wykorzystać do mojego pomysłu uratowania ich przed wyrzuceniem... Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu sposób ich „zagospodarowania” .
W sali konferencyjnej na parterze naszej szkoły była sobie ściana... Wymiary 310cm x 690cm. Była pusta do 27 grudnia. Od tego czasu do 2 stycznia pojawiły się na niej rysunki w towarzystwie Waszych autek. Poniżej przedstawiam fotograficzny zapis tych zmian.
Dziękuję raz jeszcze z najlepszymi życzeniami Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku.
Pozdrawiam serdecznie,
Urszula Myszkorowska

Była sobie ściana autorstwa Jola Kola