Uczeń klasy 4B, Aleksander Kentzer-Rudzki, w dniach 06.06-07.06.2025r. na III Mistrzostwach Polski Młodzików w Taekwondo Olimpijskim w walkach, które odbywały się na wielkiej hali sportowej w Lusówku pod Tarnowem Podgórnym, po 5 ciężkich walkach, zdobył tytuł Mistrza Polski Młodzików 2025 w kategorii do 33 kg.
Były to najwyższe Rankingowe Mistrzostwa dla Młodzików, rangi ogólnopolskiej. Wydarzenie zgromadziło ponad 300 Młodzików w wieku 10-11 lat z całej Polski.
Z kolei już 14.06. Alek weźmie udział w XVII Technicznych Mistrzostwach Polski w Taekwondo Olimpijskim w kategorii Poomsae (układy formalne), w których, jak dotąd, nieprzerwanie od kilku lat już, zdobywa tytuł mistrzowski w swojej kategorii wiekowej. Będą to drugie najważniejsze dla Alka Mistrzostwa w tym sezonie.
Gratulujemy Alkowi i mocno trzymamy kciuki za dobre wykonanie Poomsae przez naszego ucznia !
2025-06-09
Kategoria: sukcesy