ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO - ROZDANIE ŚWIADECTW

2020-06-19
Kategoria:   zapraszamy

SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE!

         Co roku o tej porze planowaliśmy uroczystość rozdania świadectw naszym uczniom. Dla uczniów otrzymanie świadectwa, jest podsumowaniem całorocznej ciężkiej pracy. W tym roku szkolnym uczniowie musieli dodatkowo zmierzyć się z nietypowym sposobem nauki – zdalnym nauczaniem. Niestety również rozdanie świadectw odbędzie się w nietypowy sposób. Przekazujemy harmonogram i zasady wydawania świadectw uczniom w związku  z zakończeniem roku szkolnego 2019/2020.

Zakończenie roku dla kl. 8 - dn. 25 czerwca 2020 r., godz. 17.00

Warunki przeprowadzenia:

  1. Do szkoły wchodzą tylko osoby zdrowe (pomiar i rejestr temperatury)
  2. Uroczystość odbędzie się w sali gimnastycznej,
  3. Obecni na uroczystości będą tylko: dyrekcja, uczniowie i wychowawcy – z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego (dystans min 1,5 m, osłona nosa i ust, pracownicy w rękawiczkach, otwarte wszystkie drzwi).
  4. Osoby towarzyszące uczniom – max 1 osoba do jednego ucznia, obserwujący uroczystość z widowni nad salą gimnastyczną (30% zajętych miejsc).
  5. Świadectwa, nagrody i listy gratulacyjne wręczają wychowawcy klas. Pozostali nauczyciele - nieobecni.

Odbiór świadectw i nagród przez uczniów klas 1- 7 dn. 26 czerwca 2020 r. , w godz. 8.00 – 11.00 na wolnym powietrzu, wg ustalonego harmonogramu.

  Warunki przeprowadzenia:

  1. Przy wejściach do szkoły ustawione będą stoliki, tak, by uczniowie i rodzice nie wchodzili do budynku. Uczniowie i/lub rodzice podchodzą do stolika i odbierają od wychowawcy świadectwo.
  2. Wszyscy zachowują zasad bezpieczeństwa sanitarnego (dystans min 1,5 m, osłona nosa i ust, pracownicy w rękawiczkach, dezynfekcja stołów po każdej klasie).
  3. Osoby towarzyszące uczniom – max 1 osoba do jednego ucznia.
  4. Świadectwa i nagrody przekazują wychowawcy klas

Harmonogram wydawania świadectw

                                                                    Dyrekcja