Zajęcia pozalekcyjne


  

rok szkolny 2017/2018

  1. Cieszkowska Beata - Zabawy językiem polskim "Różowa żaba" - środa 13:55 - 14:40, czwartek 13:00 - 13:45, sala 26
  2. Rochowczyk Ryszarda – Koło plastyczne - wtorek 14:50 – 15:35, sala 21
  3. Orlikowska Małgorzata - Koło polonistyczne – czwartek 14:50 - 15:35, sala 28
  4. Drzycimska-Kola Jolanta - "Klub Młodych Odkrywców" -  dla uczniów klasy 6b – wtorek 8:00 – 8:45, sala 26
  5. Drzycimska-Kola Jolanta – „Mistrzowie kodowania Scratch” - środa 13:40 - 14:35, sala 23
  6. Namysłowska Beata – "Klub Młodych Ekologów" dla uczniów klasy 6a - poniedziałek 14:50 - 15:45, sala 27
  7. Namysłowska Beata – „Rozumiemy przyrodę” – środa 8:55 – 9:40, sala 27
  8. Proch Maria – Szkolne Koło Caritas - środa 13:55 - 14:40, czwartek 12:45 - 13:25, sala 25
  9. Rogulska Małgorzata – „Odrobię z Tobą lekcje” – środa 8:00 - 8:45, sala 10G
  10. Rogulska Małgorzata – Koło filozoficzne – poniedziałek 8:00 - 8:45, sala 10G
  11. Gołębiowski Lesław - Chór szkolny - czwartek 15:30 - 17:00, sala 24
  12. Gołębiowski Lesław - Zespół instrumentalny - poniedziałek 14:50 - 15:35, sala 24
  13. Wierzbicka – Gładych Karolina - „Język angielski” – środa 8:55 - 9:40 oraz 9:55 - 10:40 sala 33
  14. Rasmus Anna – Zajęcia wspomagające dla uczniów klas 7 - czwartek 14:45 - 15:35, sala 39
  15. Myszkorowska Urszula - Koło j. rosyjskiego
  16. Myszkorowska Urszula - Direct Engish
  17. Klaban Maria - "Smakowity klub książki" - raz w miesiącu
  18. Bednarska Agata - "Jestem dojrzałym chrześcijaninem" - poniedziałek 11:35 - 11:55, środa 14:40 - 15:00
  19. Samorowska Anna - Koło teatralne - środa 14:40 - 15:35
  20. Pituła Monika - Popołudnie z planszówką - poniedziałek 13:45 - 15:15
  21. Żółkiewska Dorota - Spotkanie z robotem - wtorek 13:45 - 14:35
  22. Krzemińska Dorota - Zajęcia wspomagające dla uczniów klas 4 - wtorek 14:45 - 15:30
  23. Pasikowska Anna - Zajęcia wspomagające dla uczniów klas 5 - środa 14:50 - 15:35
  24. Pasikowska Anna - Zajęcia wspomagające dla uczniów klas 6 - poniedziałek 14:50 - 15:35
  25. Markowska Beata – „Ja też potrafię” wtorek13:45 - 14:35, sala 34
  26. Pitulska Lidia - „Potrafię coraz więcej” – wtorek 11:55 - 12:40, sala 55
  27. Michałowska Małgorzata – „Razem łatwiej” - czwartek 10:50 - 11:35, sala 38
  28. Mroczek Beata - Zajęcia In Spe - poniedziałek 13:00 - 13:45, wtorek 13:00 - 13:45
  29. Nogajska Renata - Zajęcia wspomagające dla uczniów klasy 2 - czwartek 10:05 - 10:50
  30. Remiszewska - Baciók Małgorzata - zajęcia dydaktyczno - kompensacyjne "To już potrafię" - środa 13:00 - 13:45 oraz 13:55 - 14- 40, czwartek 9:55 - 10:40, sala 54
  31. Kowalski Mariusz - "Profilaktyka wad postawy poprzez aktywność soprtowo - rekreacyjną" - wtorek 13:55 - 14 14:40, środa 8:00 - 8:45, sala gimnastyczna
  32. Wandowicz Arkadiusz - "Profilaktyka wad postawy poprzez aktywność soprtowo - rekreacyjną" - poniedziałek 13:00 - 13:45, środa 8:00 - 8:45, sala gimnastyczna